17 راه برای جلب رضایت همسر

می 2, 2018
17 راه برای جلب رضایت همسر
می 20, 2018

17 راه برای جلب رضایت همسر

17 راه برای جلب رضایت همسر
راه هاى جلب رضایت همسر خود را که به صورت اختصاصى است، شناسائى نمائید. هنر یک زن در این است که به این راه ها توجه بیشترى نموده و آنها را از اول زندگى خوب شناسائى نماید تا بتواند همسر خود را دائما خشنود و راضى نگه دارد.

 

همه دخترها و پسرها با هدف خوشبختی و آرامش و داشتن خانواده ای موفق ازدواج می کنند ، همه ی انسانها در ابتدای زندگی مشترک، دارای یک زندگی شیرین و رضایت مندی هستند، ولی چرا ادامه زندگی با ناراحتی و عدم رضایت از یکدیگر ، نزاع ها و کشمکش های خانوادگی همراه می شود؟

 

پیامبر خدا حضرت محمد مصطفی ( صلی الله علیه و آله و سلم ) می فرمایند:« هیچ بنایی در نزد خدا محبوبتر از ازدواج و خانه ای دوست داشتنی تر از خانه ای که با ازدواج شکل می گیرد، نیست. »

 

ما زنان هنرمند ایرانی، آنقدر باید خانه مان دوست داشتنی و پر از آرامش باشد، تا دوران شیرین اوایل ازدواج، لحظه به لحظه در طول 40 و یا 50 سال زندگی مشترکمان تداوم داشته باشد. و این مقدور نیست ، مگر با پویایی و تلاش برای داشتن زندگی مشترک موفق.

 

زندگی مشترک موفق در این روزگار، حکم طلای ناب را دارد و بانوان ایرانی، باید به معنای واقعی هنرمند باشند، تا همه خانواده،خوشحال و شاد و راضی باشند.

 

کلید های برلیانی زیر را در زندگی خود به کار گیرید، انجام هر کدام از آنها می تواند در بالا بردن لذت زندگی مشترک و در تداوم زندگی شیرین، مفید باشد .

 

 

 17 راه برای جلب رضایت همسر

1 – از خواب صبحگاهى بپرهیزید تا همیشه سرحال باشید و به همه کارهای خود برسید. برکت ساعات صبح ، چیز دیگریست.

 

 

2 – از تلخ روئى بپرهیزید و با لبخند محبت آمیز زندگى را شروع کنید، یک لبخند و تبسم، خیلى کم مایه است، ولیکن سرمایه بزرگى به نام خوش خلقى شوهر و شادابى زندگى را، با آن مى توانید خریدارى نمائید.

 

 

3 – از چشم و هم چشمى و تقاضاى غیر مقدور از همسر بپرهیزید تا شوهر شما نزد شما و اهل خانه محبوب شده و خجالت زده و افسرده نگردد.

 

 

4 – از حسادت و رشک بپرهیزید تا به زندگى خود قانع ، و از همسر و فرزندان خود لذت ببرید. حسود جز رنج آفرینى براى خود، کارى نمى کند. ساده زیستى و سالم زیستى را شعور و شعار واقعى خود قرار داده و از تجمل گرائى بپرهیزید تا زحمت زندگى را کمتر، و زندگى را شیرین تر کرده باشید.

 

5 – توجه به مطالعه و اختصاص ساعاتى از روز به مطالعه و کسب اطلاعات و وقایع روز، به زندگى شما یک انضباط علمى و ارزش مى دهد و شما و زندگى شما را از دیگر زندگى هاى متمایز مى کند. توجه کنید که مردان، زنانی که فقط به اندازه آشپزخانه شان می فهمند را، هم صحبت خوبی نمی دانند!

 

 

6 – از بدبینى به شوهر و دیگران بپرهیزید تا شوهر، نزد شما عزیزترین و محبوب ترین افراد باشد و در مقابل، او بتواند به شما اعتماد و اطمینان نماید.

 

 

7 – از نق زدن، بهانه جوئى بپرهیزید تا تمکین، آرامش و شادابى را به زندگى زناشوئى دعوت کرده و از طرف دیگر همسر شما در وظایف خویش موفق تر بوده و در نتیجه بیشتر خود را مدیون شما ببیند.

 

 

8 – از گفتگو پیرامون موضوعاتى که به نحوى ارزش هاى همسر را تضعیف یا نادیده مى گیرد پرهیز نمائید تا محیط گفتگو و همنشینى شما آرام و بدون جدل باشد.

 

9 – از توجه و احترام به والدین همسر دریغ ننمائید. هر چه شما بیشتر به آنها محبت کنید آنها به فرزند خود و عروس خود بیشتر علاقمند، و زندگى با آنها و کنار آنها دلپذیرتر مى گردد.

 

 

10 – راه هاى جلب رضایت همسر خود را که به صورت اختصاصى است، شناسائى نمائید. هنر یک زن در این است که به این راه ها توجه بیشترى نموده و آنها را از اول زندگى خوب شناسائى نماید تا بتواند همسر خود را دائما خشنود و راضى نگه دارد.

 

 

11 – می دانید که بالاترین عشق ها را خدا در دل ها می اندازد، توجه بیشتر به عبادات و رعایت حد و حدود آن، به زندگى یک زیبائى معنوى بیشترى می دهد.

 

 

12 – توجه به الفاظى که در هنگام گفتگو با همسر و فرزندان بکار مى برید. تا مى توانید از الفاظ و کلمات ارزشمند و مثبت استفاده نمائید تا همسر شما به عقل و ارزش عقلى شما، بیشتر توجه کند.

 

 

13 – توجه به جاذبه هاى ظاهرى خود در نزد شوهر، ترتیب ظاهر متناسب و مورد پسند همسر، تا خاطر او را بیشتر به خود جلب کرده باشید.

 

 

14 – چنانچه در طبخ غذا زحمت مى کشید، سعى کنید نظر او را بعد از میل غذا بخواهید و عیوب آن را در دفعات بعدى رفع نمائید تا به حسن سلیقه شما اطمینان پیدا کرده و دست پخت شما را دوست داشته باشد. خیلی از آقایان غذاهای پرادویه را دوست دارند و بعضی هایشان طعم ساده غذا را ترجیح می دهند. 15 – توجه به گفتارها و انجام سریع تقاضا و خواهش هایی که در مواقع خاص دارد،چرا که محبت، به وسیله اطاعت، قلبى و عمیق تر مى گردد!!

 

 

16 – شنونده خوبى براى حرفهاى همسر خود باشید تا او هم شنونده خوبى براى حرفهاى شما باشد. 17 – مهر و محبت در منزل، منبع اصلی رضایتمندی است. همدیگر را مورد مهر قرار دهید، زیرا باید برای فرزند خود، مانند سرچشمه محبت باشید. همدیگر را نوازش کنید، در آغوش هم تلویزیون ببینید و … به طور کلی انرژی خود را از همسرتان دریافت کنید تا بتوانید به او و فرزندانتان انرژی بدهید.

 

 

17 – یکی از عواملی که همیشه بین زن و شوهر منجر به بحث و گفتگوی اعتراض‌آمیز می‌شود، عدم رعایت نظم و انضباط در امور داخلی منزل هست. زن یا شوهری که جوراب و لباسش وسط خانه افتاده باشد یا نظافت و بهداشت خانه را رعایت نکند، مورد اعتراض قرار خواهد گرفت و این یعنی شروع دعوا ، توجه کنید که نظم محیطی، نظم فکری و آرامش می آورد، پس همیشه مرتب و منظم باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *